Etkinlikler

Esat Özdemir ile Yıldızların Altında

ASFOD’da bu hafta,  Gece fotoğraflarıyla öne çıkan Esat Özdemir’in sunumuyla Yıldızların Altında isimli gösteriyle birlikte olacağız. İçinde bulunduğumuz dünyadan gökyüzüne bakınca, gece gökyüzünde olanları farkedeceğimiz karelerin yer aldığı bu sunumu kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Yıldızlara ve fotoğrafa meraklı herkesi ASFOD’a bekleriz.

0 comments

İbrahim Gönül’den, Gönülden Göze fotoğraf sunumu

Bu hafta ASFOD’da  Sayın İbrahim Gönül’ün sunumuyla “Gönülden Göze” fotoğraf gösterisi saat 20:00 sizlerle olacaktır. Tüm fotoğrafseverleri bu güzel sunuma davet ediyoruz.

0 comments

Asfod’da Usta ile sohbet

Bu hafta Konya’da fotoğrafçıların dergahı,fotoğraf makinesi ve ekipmanların tamirhanesi Akgün Fotoğrafçılığın değerli ustası Mehmet Akgün beyefendi ile kendine has uslubu ile gönlümüze tebessümler ve hüzünler ikram edecek anı ve hatıralarını dinleyeceğiz. Söyleşimize tüm dostlarımızı bekliyoruz.        

0 comments

Asfoddan Doğaya Saygı

Asfod’dan Doğaya saygı etkinliği. Karlı kış günlerinin zorluğu insanlar için zor olduğu kadar, doğadaki hayvanlara da daha  fazla zor olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Özellikle beslenme ihtiyacına olan gereksinimlerine bir nebze katkıda bulunmak adına onlara yiyecek bırakıyoruz. Etkinliğimize konuya duyarlı herkesi bekleriz. Detaylı bilgiye afişten ulaşılabilirsiniz.

0 comments

ASFOD’dan Sosyal Medyayı Verimli Kullanma semineri

ASFOD’da bu hafta Sosyal medyayı verimli kullanma ve web.2.0 hakkında bildiklerimizi pekiştirmek, bilmediklerimizi öğrenmek ve doğru bildiğimiz yanlışları düzelmek için Sayın Mustafa Dursun’un sunumuyla eğitim semineri gerçekleştiriyoruz. Tüm sosyal medya kullanıcılarını 4 Ocak Cuma akşamı saat 20:00 da ücretsiz seminerimize davet ediyor ve bu etkili sunumu kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. 

0 comments

Kerim Arı ile Aşkın Yolu Fotoğraf Gösterisi

Değerli fotoğraf dostları, bu hafta derneğimizde Sema töreninin öncesi sonrası ve icrası ile ilgili etkinliğe davetlisiniz. Fotoğraf sanatçısı Kerim Arı’nın Aşkın Yolu adlı Sema fotoğraflarından oluşan  sunumu ve söyleşisi ile aramızda olacak. Ayrıca aramızda olacak bir semazen ile Mevlana ve Sema töreni hakkında sohbet etme imkanı bulacağız. Bu güzel etkinlikte birlikte olmak adına tüm fotoğraf […]

0 comments

Ahmet Altın Şehrin Sesi fotoğraf sunumu

Asfod Cuma günleri  etkinliklerinde bu hafta Sn. Ahmet Altın’ın Şehrin Sesi adlı sunumu ve gösterisiyle devam ediyor. Tüm fotoğraf dostlarını bu güzel sunumu izlemek üzere Cuma akşamı saat 20:00 ‘da Asfod’a davet ediyoruz.

0 comments

Tahir Cevcek’in objektifinden Şehrimiz

Asfod’da bu hafta Sayın Tahir Cevcek’in kadrajından Şehrimiz adlı gösteri ve sunumuyla birlikteyiz. Bu güzel etkinliğe herkesi Cuma akşamı Asfod’a  bekleriz.

0 comments

Mustafa Cebecioğlu’nun objektifinden Yaşam

Bu hafta Asfod’da Mustafa Cebecioğlu’nun objektifinden Yaşam isimli fotoğraf sunumu ve gösterisiyle birlikte olacağız. Yaşamdan güzel anların fotoğraflandığı bu sunuma tüm fotoğraf severleri Cuma akşamı Asfod’a bekliyoruz.

0 comments

Çetin ekin’in kadrajından Süryaniler

Bu hafta Asfod’da Çetin Ekin’in Sunumuyla Süryaniler isimli gösteri ve söyleşide buluşuyoruz. Cuma akşamı gerçekleştirilecek bu etkinliğe tüm fotoğrafçıları bekleriz.

0 comments