Duyurular

ASFOD 2. Olağan Genel Kurulu yapılacak

Anadolu Selçuklu Fotoğraf Derneği 2.Olağan Genel Kurulu 24.05.2019 Cuma günü saat 21:00’de dernek binasında yapılacaktır.  

0 comments

Emine Gedik’in objektifinden Anı Yakala

Asfod’da bu haftaki etkinliğimiz, Sayın Emine Gedik hanımefendinin objektifinden Anı Yakala fotoğraf sunumu ve söyleşisiyle sizlerle olacağız. Birbirinden güzel kareleri izleyeceğimiz bu sunuma tüm fotoğraf severleri Cuma akşamı saat 20:00 Asfod’a bekleriz.

0 comments

Fatma Çamur’un Sunumuyla Objektiften Subjektife

Fatma Çamur’un sunumuyla “Objektiften Subjektife” fotoğraf gösterisine tüm fotoğraf severleri Cuma akşamı Saat:20:00  asfod’a bekliyoruz. 

0 comments

ASFOD’da 2019’un İlk Dönem Temel Fotoğraf Semineri

2019 İlk Dönem Temel Fotoğraf Semineri Başlangıç Tarihi :28 Ocak 2019 (Pazartesi) Bitiş Tarihi : 04 Mart 2019 (Pazartesi) TANITIMI: Fotoğraf konusunda ülkemizin en genç derneği olan Asfod (Anadolu Selçuklu Fotoğraf Derneği) Ocak 2019 itibarı ile birincisi olan Temel Fotoğraf Semineri başlamış durumda. TEMEL FOTOĞRAF SEMİNERİ DETAYLAR: Seminer Günleri; Dönem içi katılımcıların ilk iki hafta […]

0 comments

Asfoddan Doğaya Saygı

Asfod’dan Doğaya saygı etkinliği. Karlı kış günlerinin zorluğu insanlar için zor olduğu kadar, doğadaki hayvanlara da daha  fazla zor olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Özellikle beslenme ihtiyacına olan gereksinimlerine bir nebze katkıda bulunmak adına onlara yiyecek bırakıyoruz. Etkinliğimize konuya duyarlı herkesi bekleriz. Detaylı bilgiye afişten ulaşılabilirsiniz.

0 comments

ASFOD’dan Sosyal Medyayı Verimli Kullanma semineri

ASFOD’da bu hafta Sosyal medyayı verimli kullanma ve web.2.0 hakkında bildiklerimizi pekiştirmek, bilmediklerimizi öğrenmek ve doğru bildiğimiz yanlışları düzelmek için Sayın Mustafa Dursun’un sunumuyla eğitim semineri gerçekleştiriyoruz. Tüm sosyal medya kullanıcılarını 4 Ocak Cuma akşamı saat 20:00 da ücretsiz seminerimize davet ediyor ve bu etkili sunumu kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. 

0 comments

Asfod’la Eskişehir Fotoğraf Gezisi

Eskişehir Fotoğraf Gezisi 02 ARALIK PAZAR KİŞİ BAŞI 150 TL İletişim/Rezervasyon 0535 877 05 01 •ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER: Gidiş Dönüş Ulaşım  Sabah Kahvaltı Öğle Yemeği Araç İçi İkramlar Semazen Turizm Refekatı •ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER: Tüm Kişisel Harcamalar Akşam Yemeği •HAREKET YERİ: Konya Teknik Ünivertesi Karşısı (Rektörlük Önü) HAREKET SAATİ 07:00

0 comments

Asfod’dan Aile ve Çocuk sergisi

Asfod üyelerinin kadrajına yansıyan Aile ve Çocuk temalı sergimizi 27 Nisan 2018 Cuma günü dernek binamızda saat 20:00’da açıyoruz. Tüm fotoğraf severler davetlidir.

0 comments

Asfod ile Laleleri fotoğraflamaya gidiyoruz

  Asfod olarak Lale fotoğraflamaya gidiyoruz. Atlas Lale Fotoğraf Gezisine katılmak isteyen tüm fotoğrafçılar bizimle gelebilir. Bilgi ve rezervasyon için afişteki iletişim numaralarıyla bağlantı kurabilirsiniz. 

0 comments

Asfod ile hesabım güvende

Detaylı bilgi afişten ulaşabilirsiniz. Katılım herkese açık olup ücretsizdir.Kontenjan sınırlı olduğundan yerinizi ayırtmayı unutmayın.

0 comments